İnternetteki en tehlikeli 10 ünlü

Siber güvenlik ve antivirüs programı McAfee, bu sene de 'İnternetteki en tehlikeli ünlüler' listesi hazırladı. Hakkında arama yapan kullanıcıları zararlı sitelere en çok yönlendiren ve bundan habersiz olan masum suçlu statüsündeki ünlüler şöyle:

 • 10- Brad William Henke

  Birçok ünlü dizide küçük roller alan Henke'nin yüzüne aşinayız fakat adını çok azımız biliyoruz. Lost, CSI Miami, Fury gibi yapımlarda yer alan Henke, ismi az bilindiğinden kim olduğu çok araştırılıyor. Film, dizi meraklılarını zararlı sitelere yönlendirmek için çok uygun bir az ünlü.
 • 9- Kelly Ripa

  ABD'li talk şov sunucusu ve oyuncu Kelly Ripa, 1986 yılından beri Birleşik Devletler'deki birçok televizyon kanalında çalıştı. 2014 yılında 'medyadaki en güçlü insanlar' listesine giren Ripa, kendisi hakkında bilgi almak ya da programlarının tekrarlarını izlemek isteyenler için tehlikeli bir ünlü.
 • 8- Amber Heard

  Johnny Depp, Elon Musk gibi isimlerle aşk yaşayan Justice League'in Mera'sı Amber Heard, tüm dünyada çok araştırılan bir isim. iCloud skandalının mağdurlarından olan ünlü isim, Johnny Depp'ten boşanırken de adından çokça söz ettirmişti. İnternette onu aratanlar da tehlikeli sularda yüzüyor.
 • 7- Kourtney Kardashian

  Kim Kardashian'ın ablası Kourtney'nin, kardeşinin (hatta kardeşlerinin) giremediği bu listede olması garip. İlk yıllarında gayet normal bir ablayken yıllar geçtikçe hem vücut hem de kafa olarak Kim Kardashian'a benzemesi, merak edilmesini sağladı. Ve sonuç, heyecanla onu aratanlar, zararlı sitelere sık sık maruz kalıyor.
 • 6- Debra Messing

  Will & Grace dizisinde 10 yıldır Grace Adler karakterini canlandıran 50 yaşındaki oyuncu, 1996 ve 1997 senelerinde iki bölüm Seinfeld'te de oynamıştı. Will & Grace dizisindeki uzun soluklu rolü onu merak edilen biri haline getirdi. Dizi hayranlarının bu merakları, suistimal ediliyor.
 • 5- Rose Byrne

  Çok tanınmış bir isim olmayan Rose Byrne, duru güzelliği sayesinde "Kimmiş bu yav?" merakına yenik düşenlerce çok fazla aratılıyor. McAfee raporlarına göre Byrne'ı merak edenler için tehlike çanları çalıyor. Aman dikkat.
 • 4- Lynda Carter

  1973 yılında Miss America seçilmiş olan Carter, 70'li yılların en tanınmış isimlerinden. Özellikler Wonder Woman karakterine hayat verdiği 1975-1979 yılları arasında dünyaca ünlenmiş ve güzelliği dillere destan olmuştu. Geçmiş kolay kolay unutulmadığı için, ergenlik tutkusu olarak kendisine hayran olanlar bugün bile onu aratıyor ve siber tehlikelere bulaşıyor.
 • 3- Marion Cotillard

  Fransa deyince aklına Zidane gelenleri çıkarırsak geriye kalan herkesin aklına Marion Cotillard gelir. Kendisi cesur rollerin oyuncusudur. Angelina Jolie'ye rağmen Brad Pitt'le aşk dedikodularına karışması sebebiyle "Kim bu Angelina'ya bile tercih edilen kadın?" merakıyla fazlaca araştırılıyor.
 • 2- Kristin Cavallari

  ABD'nin en ünlü Amerikan futbolu oyuncularından Jay Cutler'ın eski eşi olması, onu hayli merak edilen biri haline getirmişti. 2013'te Cutler'dan boşanmasına rağmen The Hills, Laguna Beach yapımlarında aldığı rollerle popülerliğini korudu. Bikini modelliği yapan Cavallari, 3,5 milyon takipçiye sahip.
 • 1- Ruby Rose

  Birçok kişi için dünyanın en güzel varlığı. Hayranlarına sorunca gözlerinin ondan başkasını görmediğini söylüyorlar, öyle bir hayranlık. Kısa saçları, orantılı yüzü, gotik tarzı ve keskin bakışlarıyla gönülleri çeliyor. Batwoman olmasıyla popülaritesi zirve yapan 32 yaşındaki Rose, daha önce de John Wick, Resident Evil, Orange Is the New Black gibi ünlü yapımlarda yer aldı. 13 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

NE ARAMIŞTINIZ ?

BİZİ TAKİP EDİN